W Polsce legalne zakłady bukmacherskie oferuje aż 19 firm bukmacherskich. Wybór jest więc spory i niełatwy. Gdzie najbardziej opłaca się obstawiać zakłady bukmacherskie? ?

Warto sprawdzać jakie kursy oferuje bukmacher na dane zdarzenia sportowe i wybrać tego, który ma je najwyższe. Jednak to nie wszystko – w bukmacherce liczy się wiarygodność – fora bukmacherskie roją się od historii o problemach z wypłatami wygranych czy nieuznawaniem kuponów. Lepiej uczyć się na cudzych niż na swoich błędach i takich kłopotliwych bukmacherów omijać szerokim łukiem. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Własne propozycje zakładów u buka

Najlepsi bukmacherzy, tacy jak na przykład Betfan, dają graczom możliwość zagrania własnych propozycji na zdarzenia sportowe i pozasportowe. W Betfanie wystarczy wysłać swój pomysł na zakład wraz ze stawkami, by analityk przyjrzał się propozycji, a po akceptacji – wystawił odpowiedni kurs na oferowany mu zakład.

Dobre bonusy na start

Gracze doceniają atrakcyjne zachęty na start – nic tak ich nie cieszy jak potężne bonusy za pierwszy depozyt. Pozwala nie tylko na zwiększenie stawek, na których można grać, ale dają również większe bezpieczeństwo początkującym graczom. Obecnie jeden z najlepszych bonusów na start ma Betfan. To oferta pod nazwą „pakiet Pudziana” (Mariusz Pudzianowski jest „twarzą” Betfana), w którym do wzięcia są nawet 3 tysiące złotych bonusu dla zakładających konto u tego bukmachera.

Sprawny support to podstawa

Sprawny support to również jeden z elementów, który powinien być brany pod uwagę gdy zastanawiamy się, gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie. Nie ma nic bardziej irytującego niż czekanie kilka dni na odpowiedź ze strony bukmachera, by ostatecznie otrzymać komunikat wytworzony przez bota. Podobnie szybkie musi być rozliczanie zakładów – to jeden ze wskaźników, który wyróżnia dobrego bukmachera. Na ten element zwracają uwagę przede wszystkim ci, którzy lubią grę „na żywo” i szybko przerzucają środki na koncie z zakładu na zakład. Ten musi być jednak najpierw rozliczony.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Najlepsi bukmacherzy, tacy jak wspomniany Betfan, oferują wiele możliwości złożenia depozytów jak i wypłat pieniędzy. Z punktu widzenia gracza istotne jest, by przelew był księgowany natychmiast, by można go było wykorzystać do wniesienia zakładu. Kilkanaście obsługiwanych banków, Blik, karty Revolut, karty kredytowe, system Przelewy24 – to bukmacherski standard, na który warto zwracać uwagę. Nie ma nic gorszego niż wpłacenie pieniędzy w piątek i zaksięgowanie ich w poniedziałek, gdy kończą się ligowe kolejki najważniejszych europejskich lig.

Od jakich dyscyplin zacząć grę u bukmachera?

Niezwykle popularna w Polsce siatkówka jest świetną dobrą dyscyplinę do tego, by zacząć zabawę z bukmacherką. Dlaczego? Siatkówka, w przeciwieństwie do meczów piłki nożnej (gdzie mecz wygrać może gospodarz lub gość, ale paść może również remis) jest sportem, w którym padają wyniki dwudrogowe – może wygrać albo gospodarz albo gość, remisów nie ma. Korzystając z BETFAN kod promocyjny możesz uzyskać Cashback do 600 zł oraz freebet. Podobnie jest z tenisem. Czysto statystycznie zatem gracz ma większe szanse na wygraną niż w meczach piłki nożnej. Ogólna rada jest jednak oczywista – grać tylko takie zdarzenia, o których ma się wystarczającą wiedzę. Bo bukmacher jest wtedy najlepszy, gdy to nam wypłaca wygrane.